Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-25, 20:54   #588
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
dzastino, ciesze sie, ze Tobie to tak pomogło i że nie masz śladów ufff, bo mi juz ich wystarczy...a mialas wymrazane takie zwykłe wypryski, czy jakies nacieki? ja bede miała w ten psoób usuwane chyba 3 rzeczy...
Ślady Słońce mam ale po tym co sama zmajstrowałam, bo moj tradzik to była tragedia...
Po zamrażaniu nie zostały mi blizny,tylko przez pare dni po odpadnieciu strupka skóra może być zaróżowiona.Ale zamrazanie to tylko pomoc doraźna.działa tylko na to co jest widoczne,ale przyczyny tradziku nie zlikwiduje raczej... wiesz, niektóre co miałam to nie były zwykłe pryszcze na pewno,to raczej bym nazwała wrzodami
Ja z tradzikiem walcze od podstawowki a swoje lata mam wiec troche śladow na twarzy mamA od 1,5 roku było naprawde STRASZNIE.W ciągu 15 miesiecy przeszłam ponad 30 różnych zabiegów złuszczania naskorka(wszystkie u dermatologa) i chyba wszystkie możliwe leki wyczerpałam.Od 1,5 miesiąca jestem na Roa..
Główka do góry,bedzie dobrze
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora