Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-20, 18:23   #2111
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
evitka21 Ja kupiłam ostatnio top Eco, bo same pozytywne opinie, pierwsza rzecz to cena, u dystrybutora 69zł, na stronie 50 :P ale przesyłka ze strony 20zł, myślę, że ociupinke zwariowali Pierwsze użycie szok, pozalewałam skórki, po semilacu czy topie z Indigo to był szok, że top może być tak płynny :p Sądzę, że wsytarczy mi do śmierci :P nie spiłowuje go, ładnie sam schodzi, troche dłużej odmaczam na wszelki
ja u dystrybutora płaciłam 49zł , te 69zł to stanowczo za dużo, szczególnie, że pojemność 75ml kosztuje ok 120zł

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Kurczę, miałam zamiar kupić Eco lub NN, ale piszecie, że Eco cieżko schodzi, a nie zawsze chce mi się piłować, albo zapomnę no i trochę się boję zalewania skórek, skoro jest taki rzadki. A NN mnie zdenerwowało, extra baza jest droga, wiec chyba nie będę ryzykować i zostanę przy shellac. Trochę mnie denerwuje, że jest gęsty, ale z drugiej strony nie ma problemu z zalewaniem, no i u mnie dobrze się trzyma.
po pewnym czasie można go okiełznać gelishem dłużej zalewałam skórki, bo też był rzadki, zaś top z CZ ciężko mi się nakładało, bo był za gęsty

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

właśnie sprawdziłam na oficjalnej stronie starnail/cuccio i niestety top eco podrożał i do dużo
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora