Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 23:38   #1468
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Daaawno mnie nie było, przegapiłam kilka wątków (no ale może to i dobrze, bo więcej kasy na koncie i z denkiem heja i do przodu ). Niemniej jednak się witam i o zdrowie i kody rabatowe pytam


A propos kodów. Wiem, że to głównie wątek kosmetixowy, ale planuję zakup pralki już od jakiegoś czasu i wybrałam akuratnie taką pasującą w Ojro Rtv Agd, a tu nie ma na nią kodu rabatowego (a wiadomo jak kody na nas działają). Jedyną szansą jest jakiś dedykowany kod chyba Nie chciałybyście się może takim kodem podzielić, choćby na 5%, jeśli byłby Wam niepotrzebny? Jakby któraś z Was kochane miała to błagam o info na priv jutro/dzisiaj


Swoją drogą jakieś trylion wątków temu pisałam, że u mnie plasterki Cettua te na nos z węglem się nie sprawdzają. Wypróbowałam tę wersję podstawową, białą i o dziwo te plasterki akurat są super, także polecam baaaaardzo (żeby nie było, że tylko o pralkach i agd nawijam )
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora