Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 09:55   #2986
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moja też szaleje. Przez ogrzewanie chyba. Najlepiej jakby już wiosna przyszła.
Ogrzewanie ogrzewaniem, ale moja po pierwsze po długim czasie powiedziała dość i się zdenerwowała na serum ANR ( za długo używałam ) i po drugie na krem Biotherm Accelerated. Mam taki przesusz i tak ściągniętą twarz, że nie daję rady. Muszę przestać zużywać próbki i na jakiś czas zapodać sobie normalny krem

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jak mi się chce spać... wstawać o 4 to nie ludzkie
kupiłam sobie pepsi, może mnie troszkę pobudzi o 12:30 zebranie, a ja nie przytomna

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------


a rano były jeszcze promocyjne i wchodziła niespodzianka.
Jak któraś dostanie niespodziankę- to proszę się chwalić
A ja muszę się pochwalić od piątku nie tknęłam ani grama Pepsi, chwilowo zamieniłam to na 7up i Sprite, ale Pepsi nie tykam ( i pewnie dlatego chodzę taka podminowana )
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora