Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-23, 21:00   #4793
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie mnie wkurza



a to nie z wątku Zarowego Ja się na zarowy boję wchodzić

to nie kwestia wyszukania promocji tylko dorwania rzeczy, a powiem Ci że to proste nie jest, tzn na dobrą sprawę dzień i noc non stop odświerzanie czekanie na cynk dorzutka.

Czatowałam kiedyś i ja, ale to było siedzenie do 2 w nocy dzień w dzień czekanie czy to dzisiaj dołożą rzeczy. Ten płaszczyk starałam się złapać ale nie czatowałam dzień i noc, ustawiłam sobie aplikacje ale działa z opóxnieniem i za każdym razem jak już miałam klikać to nie było i
Już wczoraj straciłam nadzieję a jednak się udało
Podziwiam za wytrwałość

Ja tak kiedyś polowałam na sukienkę Miss Selfridge i jak już ją dorwałam to cieszyłam się jakbym w totka wygrała, ale jak już przyszła i zobaczyłam ją na żywo to masakra Szybko ją oddałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora