Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-20, 07:08   #935
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
lepiej w weekend poleżę w łóżku, mam nadzieję być zdrowa na poniedziałek. Kredka taka se, bardzo słabiutko napigmentowana, prawie jej nie widać, ale może to o taki subtelny efekt chodzi
A leczysz to czymś, czy czekasz aż samo minie?
Łeee, to mnie nie kusi po instagramowych filmikach, myślałam, że to petarda. Zawsze tam przerysowują te brwi

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wrzucam Wam moje ślubne paznokcie

A i byłam dziś w kościele, rusztowania leżą na środku kościoła, jutro będą stawiane dopiero, ławki wyniesione z pierwszej połowy kościoła
Śliczne są!
Ale Ci namieszali

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wydatki są ale: a) zwykle to tż je pokrywa b) mogę się szybko przemieszczać między jedną S a drugą c) ukrywać pudła z D i torby z S w bagażniku i wywalać jak tż nie widzi
same plusy
no i teraz na listę zakupów powinnam dopisać samochód?
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W S. zestaw z miniaturami Estee za 129zł (kremik Day Wear, pianka, błyszczyk, serum i krem po oczy ANR)
Meeeh, ten błyszczol ma chyba drobinki

Życzę wszystkim miłego piątku i weekendu i trzymajcie kciuki, żebym w ten weekend nie powiedziała znowu mamie TŻ, że jest stara czy coś
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora