Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-13, 09:08   #1195
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
to forum jest rowniez po to by ponarzekac i poplakac
Ja z tych zaciskających zęby, twarda nie miętka jestem
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
czasami owszem zbaczamy z tematu nie znaczy to jednak ,ze nikt nie moze napisac ,ze wlasnie sie zmaga z cosmelanem ....po to jest to forum ...
oj pisałam pisałam że moja twarz przypomina "pomidora wrzuconego do wrzątku", ale jakby przeszło to niezauważone, więc skupiłam się na pozytywach które zaczęłam dostrzegać
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
nawet zdeterminowana osoba ma prawo miec dosc , perspektywa zmagania sie z plamami do konca zycia czasami dobija , i jak wiem nie tylko mnie ....trudno byc w tym temacie otymistka ...
owszem, jednak wolę pozostać optymistką i nie biadolić. Już taka jestem, że mam do życia podejście zadaniowe - trzeba coś zrobić, to robię i już
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
no dobrej nocki , ja cos nie moge dzis spac
mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze Ci się spało ja już z kawą kawusią biegam po domu w piżamach. Wykosmelanowałam buźkę i będę robić porządki pourlopowe. Dzień dobry

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
zniecheca to do dalszego uzywania kremu tym bardziej ,ze burak po tym kremie non stop ....
a moja buźka już się zaprzyjaźniła z kremem i nie buraczę się non stop
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
biore tabl anty i sadze ,ze stad nawroty plam ...ale innej metody antykoncepcji nie umiem stosowac , juz probowalam odstawiac ...to dopiero byl stres ...
ja ich nie biorę, wiec spodziewam się innych rezultatów kuracji
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
takze zizu, cos2 dozywotnio i moze uzyskasz to czego oczekujesz ...
jestem na to przygotowana moja pierwsza kuracja będzie trwała nie 3 ani 6 m-cy tylko rok i dodatkowo każdego lata będę się ciapać cosmelanem. A co Jeśli plamy całkiem nie zniknął to z dwojga złego wolę mieć cienie prawie niewidoczne niż plamiska!
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując