Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-02, 19:09   #3348
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No bo tak czysto teoretycznie, czerń i biel to chłodne kolory, wiec Zimowe. Dla Wiosny jest wersja lekko ocieplona (nie ciepła), bo Wiosna jednak nosi ciepławe kolory, wiec ta czysta czerń i biel jest nie na miejscu.

No ale wpadają tu dziewczyny, ktore chcą byc Zimami, a potem wychodzi im Ciepla Wiosna albo Zgaszona Jesień.
Właśnie ta czerń i biel mi w tej czystej wiośnie nijak nie pasuja Postanowiłam, ze zrobię przymiarki i popytam o opinię Tż i siostrę to może mi się coś rozjaśni.
Dzięki Wam dziewczyny za zaangażowanie. ☺

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Skopiowane z bloga barwy urody:
Jak już wspomniałam wpoście o wiosnach, intensywna wiosna nie jest po prostu cieplejszą wersja intensywnej zimy - jest typem o trochę delikatniejszej urodzie niż zima.Czarny jest kolorem twarzowym i polecanym dla intensywnej wiosny, ale w mniejszych dawkach niż u zim. Lepiej stronić od dużych obszarów czerni blisko twarzy i przełamywać je kontrastowymi elementami.☠Ładnie wyglądają kontrastowe zestawienia kolorów i duże wzory, ale nie aż tak pstre, jak u intensywnej zimy.
"Prawie idealne" kolory: intensywne wiosny mogą nosić kolory innych wiosen oraz kolory intensywnej zimy - większość tych kolorów będzie wyglądać całkiem dobrze. Ale naprawdę twarzowe i pochlebne będą kolory własnego typu. Kolory pokrewnych typów mogą się przydać w razie, gdy mamy ochotę na przerysowany, teatralny wygląd.

Jak to czytam to mam straszny mętlik. Mogę wyglądać dobrze tak w kolorach innych wiosen i w kolorach czystej zimy. Tylko ze w moim odczuciu niuanse między nimi są duże i nieduze jednocześnie i nie umiem ich sama ocenić. Wiem ze nic nie wiem. Poogladam się na czasie w świetle dziennym.

Edytowane przez Villga
Czas edycji: 2015-10-02 o 19:13
Villga jest offline Zgłoś do moderatora