Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 08:00   #416
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
chinol od tego pierwsze sporu odrzucil mi refund i znowu napisal

Refund Amount: 0,00 PLN
Dispute Opened: Apr. 12 2016
Requests Detail: Hi dear customer, We are so sorry for have been keeping you waiting for a long time. Could you please see the attached picture ,I promise once you kindly change the reason ,I will accept the dispute at once and then you can get the refund,this means a lot for us. really need your help, thank you so much for your understanding Best regards

poszly byscie mu na reke? czy eskalowac w zaparte? niby to tylko 25zl ale bez przesady jak nie doszlo od stycznia to nie sadze zeby juz doszlo a komus moze sie spodobalo po drodze
Ja czekam aż mój odrzuci i po raz setny napisze coś takiego jak twój i wtedy eskaluje. Dodałam już nawet załączniki z naszej rozmowy gdzie sprzedawca prosi mnie kilka razy o zmianę powodu dispute i bez powodu przedluza protection time mimo że się dogadaliśmy ze nie będzie wysyłał mi lakierów a ja z dispute czekam do konca czasu ochrony bo nie zamierzam kłamać ze produkt otrzymałam tylko mi nie odpowiada.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując