Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orzech laskowy - a bursztynowy blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-16, 10:24   #11
ruda magnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Orzech laskowy - a bursztynowy blond

Witam serdecznie

bursztyn wychodzi ciemniej niż orzech laskowy...zależy tez na jaki kolor go połozysz. Miałam bardzo jasny blond (włosy potraktowane rozjaśniaczem trudniej łapią kolor) połozyłam bursztyn z L'Oreala i wyszedł fakt stosunkowo jasny.( jany brąz z rudawymi refleksami) Za ok 2 tyg polożyłam znowu bursztyn i włoski były już ciemniejsze (ciemny brąz z rudawymi refleksami na słońcu) Włosy po L'Oreal casing były zdrowy, zadbane i błyszczące. Nie wiem czy to zasługa farby, czy moich działan (odżywki, maski, serum, balsamy) 2 miesiące temu postanowiłam wrócić do blondu (2 miesiace i jestem blondynką fakt włosy przeżarte rozjaśniaczem, ale staram sie jak tylko moge zeby wygladały zdrowo. Jednak nie za dobrze czuje sie w blondzie. Kładzać bursztyn sądziłam że bede miała rude włoski o jakich marze, dlatego jutro kłade orzech lakowy i niech mi tylko nie wyjdą rude nie chce czerwieni(garnier), chce typowy rudy (wiewiórka, lecz stosunkowo naturalny) hmm troche sie obawiam bo ja nie wyjdzie fajnie i co znowy rozjasniacz(moj e włosy)ahh blondu mam juz dosyc, a co tam trzaba sprobowac)

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Strasznie jasny ci wyszedł ten bursztyn ..Też chcialam zrobic bursztynem ale na opakowaniu jest inny odcien pokazany
a jaki masz kolor włosów?
ruda magnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując