Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak przefarbowac kolor moich wlosow na blond (zdjecia)...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 20:12   #15
allie_
Raczkowanie
 
Avatar allie_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: jak przefarbowac kolor moich wlosow na blond (zdjecia)...?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie znam sie na matrixie ale W to chyba jest warm czyli ciepły, weź sobie A-ash czyli popiel albo N- natural
wlasnie tak mysle, ze moze zrobie sobie wlosy rozjasniaczem syossa, a po 2-3 dniach machne je tym matrixem, zeby nie ryzykowac kolejnego odcienia rudosci. moze w ten sposob uzyskam kolor z probki albo chociaz zblizony

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Jeśli to twoje włoski na tych zdjęciach, to zazdroszczę! pięknego kolorku, bardzo ,mi się podoba, taki karmelkowy blond i włosy takie lśniące! normalnie nie mogę się napatrzeć, wyglądają na bardzo zdrowe. Napisz jaki miałaś kolorek przed farbowaniem, i czy były to włoski naturalne
dziekuje kochana wiesz co, wczesniej mialam wlosy farbowane syossem sredni blond 7-6. jak uzylam syossa jasny blond 8-6 to rozjasnilo mi moze o jeden ton i dodalo takiej wlasnie rudawej poswiaty. w sumie ten kolor nie jest zly, ale wymarzylam sobie blond i bede do niego dazyc.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
nie odwazylabym sie chodzic do takiej fryzjerki, a posylanie klienkti po farbe o matko, az jestem ciekawa jakim cudem dotad ktos do niej przychodzi


Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
co do koloru farby profesjonalne sa lepsze, wejdz na watek o takich, a na pewno uzyskasz oczekiwany kolor
a moglabys podac linka?

wlasnie sobie znalazlam w KWC matrix socolor, dziewczyny bardzo dobrze pisaly o nich, ale zzera mnie strach, ze jednak nie chwyci mi tych wlosow dobrze.
allie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując