Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 18:00   #4760
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
nie, świeżynka ubierze zwykły sweterek i jeansy i wygląda pięknie.
Tu chodzi o ciało człowieka w głównej mierze: zadbana cera, włosy, delikatny, staranny makijaż,subtelny zapach, świeże wyprane ciuchy, zdrowa jednolita skóra, estetyka jednym słowem.

ja też widzę po mieście wiele dobrze ubranych dziewczyn,modne ciuchy, dobre połączenie kolorów.
Ale co z tego? Przechodzi bliżej i widzę sianowate włosy zniszczone farbą, 2 cm fluidu i 3 cm tuszu do rzęs twarz wydaje się "lepka", brudna, grudkowata.
ciało spieczone na skwarke, zaniedbane dłonie, pali peta.

to nie jest świeżynka
Tak podczytuje wątek i bardzo mi się on podoba. Sama staram się być świeżynką.
Według mnie świeżynka powinna też odpowiednio się zachowywać, tzn nie przeklinać, nie być wulgarna (picie alkoholu do upadłego, rozbieranie sie na imprezach, robienie sobie sesji zdjęciowychjak z pisemek dla panów, itp). Bo nawet najładniejsza, najpiękniej ubrana i zadbana dziewczyna traci, gdy zachowuje się nie tak jak młodej damie przystoi.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora