Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-21, 20:34   #94
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Cytat:
Napisane przez Maiina Pokaż wiadomość

Używam szpiku końskiego i szpiku kostnego norki (Meister Coiffeur) i nigdy nawet jeden włos mi nie wypadł.

.

co to jest? gdzie mozna kupic? w sklepach kosmetycznych? pierwszy raz o takim czyms slysze


''Tak spojrzałam w wątek...ktoś miał włosy farbowane na czarno.

1) Kupujesz DOBRY rozjaśniacz

jakie proponujesz do rozjasnienia czarnych wlosow oprucz tego ktory wymienilas wyzej?

2) Myjesz włosy szamponem głęboko oczyszczającym z 2 razy (Goldwell albo Chantal).

czy ten szampon nadaje sie takze do umycia czarno-brazowych wlosow przed rozjasnianiem?


4) Wydzielasz pasemka, po kolei na każde nakładasz mieszankę (równomiernie) - takie rzeczy robi się tylko pasemko po pasemku, bo jak gdzieś rozjaśniacz nie dotrze będzie pomarańcz.

czyli tak nakladac ta mieszanke na pasemka wlosow? az pokryjemy nia cale wlosy ktore chcemy rozjasnic?


5) Trzymasz na włosach 30-60min (sprawdzając odcień, niektóre włosy są bardzo podatne a inne nie).

w jaki sposob sprawdzac ten odcien? zmywac rozjasniacz z pasemka wlosow? a jezeli za slabo sie rozjasni znowu nalozyc mieszanke?


Następnego dnia (zakładam że większość to wymęczy) farbujesz włosy na wymarzony odcień (palette i londa odpada, bo popsujesz włosy, te firmy są znane z tego że niemal zawsze wychodzi inny odcień niż na pudełku) a później standardowo odżywka.[/quote]


jakie farby polecasz?



y ja mam teraz czarne wlosy z braz odrostem (rowniez farbowanym) i znajdzie sie tez jakies 2 cm mojego naturalnego blondziku
i wlasnie teraz chce wrocic do naturalnego koloru calkowicie. mam nadzieje ze mi odpowiedz na wszysktig moje pytania.
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2009-05-21 o 20:44
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując