Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-24, 13:05   #95
Maiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnianie włosów

*co to jest? gdzie mozna kupic? w sklepach kosmetycznych? pierwszy raz o takim czyms slysze

W salonach fryzjerskich (raczej niewiele ma te odżywki), na allegro i w kilku sklepach internetowych.
Ja pracuję w hurtowni fryzjersko-kosmetycznej, więc mam do tego dostęp ale wypłatę małą...i nigdy nie mogę przetestować wszystkiego co bym chciała

Napisz mi adres na priv, a wyślę Ci próbki.

*jakie proponujesz do rozjasnienia czarnych wlosow oprucz tego ktory wymienilas wyzej?

Nie polecam na pewno takich typowo sklepowych (Joanna itd)
Z tych których używałam do rozjaśniania u siebie był MC i Stapiz (ten ze Stapiza chyba jest tańszy, a efekt taki sam dają)

*czy ten szampon nadaje sie takze do umycia czarno-brazowych wlosow przed rozjasnianiem?

Szampon nadaje się do mycia każdych włosów.
Zmywa po prostu jakieś resztki lakieru, żelu, odżywek itd. - u mnie z ponad godziny przy rozjaśnianiu zeszłam do 30-40 minut i efekt taki sam.
Ten z Goldwella ładnie pachnie

*czyli tak nakladac ta mieszanke na pasemka wlosow? az pokryjemy nia cale wlosy ktore chcemy rozjasnic?

Tak.
Najlepiej małymi pasemkami - wtedy będziesz miała pewność że wszystko będzie wyglądało dobrze.

*w jaki sposob sprawdzac ten odcien? zmywac rozjasniacz z pasemka wlosow? a jezeli za slabo sie rozjasni znowu nalozyc mieszanke?

Dokładnie tak

Następnego dnia (zakładam że większość to wymęczy) farbujesz włosy na wymarzony odcień (palette i londa odpada, bo popsujesz włosy, te firmy są znane z tego że niemal zawsze wychodzi inny odcień niż na pudełku) a później standardowo odżywka.[/quote]

*jakie farby polecasz?

Polecam Garniera (ma ładne blondy) i La Rich'e (dla odważnych).
Tam zawsze miałam odcień ładny i włosy nie były po zafarbowaniu jak jeden wielki kołtun.

Pokaż mi te twoje włosy

I zadzwoń jeśli chcesz
Wyjaśnię ci wszystko najlepiej jak umiem
695289915
albo napisz na gg: 5536702
__________________
21.05.2009 - Początek - 73,6 kg/175cm.

73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50

Wymiana.

Moje hobby.

Maiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując