Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-17, 11:44   #1833
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata to zależy skąd jesteś, u mnie nie ma zbyt wysokich cen np. ja za balejaż płaciłam 100 zł,a dziewczyny za refleksy 180 w Warszawie więc wiesz
możesz przedluzyc na ringi, wtedy koszt jest mniejszy,tylko niby nie mozna farbować,bo ringi są z metalu tak jak nawet pisze na ulotce farby,żeby nie mieszać w metalowej misce. Wiesz jak ja mialam wlosy na ringi to o tym nie myslalam i farbowalam wlosy... i to nie raz, mi sie nic nie stalo. 100 osobom się nic nie stanie,a 101 wypali wlosy wiec jest troche ryzyko
ale może po prostu kupisz jakies porzadne clipy??
no ale chyba ringi się ciężej zdejmuje i włoski własne można zniszczyć?
a do clipów mam jeszcze za krótkie włosy - z wierzchu są mocno pocieniowane i widać różnicę, a od karku są za krótkie, żeby można było związać i imitować kitkę
Poza tym ja mam wrażenie ze nie umiem tego zakładać. Może gdybym miała dłuższe to łatwiej byłoby mi je upiąć do góry, nie wyłaziły by mi tak i przedziałek między kolejnymi pasmami byłby dokładniejszy i lepiej by się to wszystko trzymało. Choć ta taśma najszersza jest za długa - nie mam takiej szerokiej głowy
Nie wiem sama - jedno jest pewne.. Mam kryzys włosowy już od jakiegoś czasu.. nie mogę znieść tej długości.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki i co z ta moja farbką? Myślicie,że Stockholm ladnie wyjdzie?? Albo jakas inna farbka, tylko nie mocno rozjasniajaca,bo nie chce wloskow niszczyc tylko ujednolicic kolor,ale jakby mi odrost zlapalo to bym sie cieszyla (stockholm daje rade )

Wstawiam fotke mojego śpiocha
chyba cieczka jej sie zbliza...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kurde mam dzis 3 egzaminy,specjalnie wstalam rano,żeby sie pouczyc,a robie wszystko,żeby sie tylko NIE uczyć
Śpioch słodki A na zdjęciach - na tym 1 nie widać tak bardzo różnicy w kolorze
No a co do nauki to pamiętam co ja sobie wymyślałam jak tzreba się było do egzaminów uczyć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to dodaję obiecane włosy moich blondziaków, później albo jutro cyknę jeszcze jakieś foto odrostu, żebyście widziały, że pokrywa i niczym się nie odróżnia od reszty włosów, teraz trochę się spieszyłam

i sorki, że włosy takie pogniecione, warkoczyka miałam i zdążyły się zafalować

i sorki też za to, że jakaś taka kiepska jakość zdjęcia, kompresować musiałam :/
Piękne zadbane włoski i kolor też cacy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora