Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-17, 12:17   #1849
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zalezy jak jasny kolor chcesz-jak bardzo jasny zrób kapiel a jak nie to sama farba wystarczy-po co dodatkowo niszczyc wlosy.
No chyba że chcesz platynę to ok.

A końcówki musisz podciąc obowiazkowo.
Nie nie, platyny na pewno nie Chciałam po prosty wyrównac te ciemniejsze włosy zeby pasowały do tych jasniejszych u góry. No ale nie wiem czy to sie uda.
Wogóle jestem rozdarta bo z jednej strony podobaja mi sie takie bardzo jasne włoski ale po 1 boje sie ze za bardzo je zniszcze i ze wogole nie beda mi pasowac. A z drugiej ciagnie mnie tez do tych jasnych, a nie bardzo jasnych. Trudno mi poziom okreslic, musiałabym poszukac jakiegos zdjecia

Ale Snowhite ma boski kolor po Excellce Taki by mi baaardzo odpowiadał, albo cut ciemniejszy
No ale nie wiem czy to nie za jasno...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko sa ladne jesli ma sie je geste i naturalnie proste no zle sie czuje co mam zrobic takie mam odczucie nawet jak szlam ulica to w witrynach sie przygladalam i jedynie podziwaialam dlugosc

spojrzcie takiego chcielismy wczoraj wziasc psiaka ale musimy poczekac ...slodki
Jaki piekny

Ja marze o kociaku Norweski leśny albo Maine Coon, ale póki mieszkam z rodzicami nie moge sobie na zwierzaka pozwolic :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora