Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-17, 15:38   #565
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wlasnie siedze sobie z turbanem na glowie i odmawiam zaklecia odstraszajace listonoszy
Kat- masz moze zdjecia swoich naturalnych wlosow gdzies? (z dziecinstwa itp.) Pewnie z natury bedziesz miala taki sredni blond, czy sie myle?
Mam, ale w domu rodzinnym będę dopiero w niedzielę. Jak nie zapomnę zeskanuję coś poza tym tak, średni/ciemny blond
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Przecież nie są złe. Nie wiem w czym problem
w tym, że kiedyś były piękne ale ok już -przeszedł mi kryzys
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
teraz widze

ale powiem Ci ze jakos bardziej mi sie podobasz w ciemniejszych wloskach, w tych jasnych blondach taka rozmyta jestes...
takze mysle ze zmiana na naturalki bedzie na plus

widze ze tu same Rybki i Blizniaki
z ja Waga
Ja się lubiłam w pasemkach ale w ciemniejszych też mi ok -ale takich jak mam naturalki, bo to zdjęcie po przyciemnieniu (co mam różową koszulkę) to z kolorem zbyt ciemnym już. Żeby wyglądać naturalnie musiałam robić brwi henną lub przyciemniać je kredką Podobno w takim kolorku jak mam teraz nie wyglądam tak blado jak w blondzie
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
rano zmyłam sesę, nie wiem dlaczego dziewczyny piszą, że ona potwornie śmierdzi, jak dla mnie to ma ładny intensywny orientalny zapach fajnie się ją nakłada, miałam ją na włosach jakieś 11h, rano zmyłam szamponem rumiankowym, na to odżywka Alterry i same wyschły. Efekt? Baaardzo miłe w dotyku, takie miękkie, zapach całkowicie się ulotnił, włosy wyglądają na grubsze (pyknęłam sobie zdj żeby zobaczyć czy tak jest faktycznie), są gładsze niż po samym szamponie i odżywce. Na cuda nie ma jeszcze co liczyć ale mam nadzieję, że za kilka użyć będzie widać różnicę w stanie włosów. Jedyne zastrzeżenie to to, że rano przed zmyciem zapach zaczął mnie już lekko drażnić, ale czego się nie zrobi dla urody
tak więc dzięki kat123 za "zachętę" oby z każdym użyciem było coraz lepiej!
O, cieszę się, że Ci pasuje Sesa
Ale moje tak dopiero po 12 godzinach są cudowne -nie wiem czemu a zapach trzyma się na moich włosach dłuuugo! Ostatnio 4 dni go czułam w tym po umyciu bez użycia olejku

Kupiłam dziś taką małą maskę Gliss Kura (taka na 1-2 użycia) czarną, do włosów mocno zniszczonych. Na opakowaniu jest napisane by zmyć ją po minucie... Myślicie, że można wziąć ją pod czepek na godzinę?
I na poprawę humoru kupiłam sobie miętowy lakier do paznokci
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora