Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 11:06   #1297
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Bralik Pokaż wiadomość
To fajnie, że jest dobry, bo właśnie wczoraj się zastanawiałam czego uzywać w zamian za "zwykłe" micele. Wieczorem myję mydłem aleppo, ale rano potzrebuje czymś przetrzeć twarz i chciałma zeby to było coś naturalnego i trafiłam na ten micel A olejku chcę używać głonie do twarzy i na biust dekold (boję sie czy ten wspaniały nie zapcha?)





Powiem ci, ża ja dużo nie uzywałam nawet do tej pory (bo wszystkie kremy mnie zapychały) demakijaz robiłam zelem micelarnym z biedronki (ale jak dla mnie słabo sobie radził z makijazem), poprawiałam micelem ostatnio ziaja i na noc maść ochronna z wit.A (ale i tak po niej buzia była słabo nawilżona) i od czasu do czasu maseczki nawilżające, do makijazu minerały Pixie od i tyle. A no i zapomniałam o hydrolatach mam migdałowy i z róży
Wczesniej robiłam pilingi z salicyla i pegu, ale do tego szły filtry, króre mnie zapychały i robiło się błędne koło więc dałam sobie spokój. Teraz dalej chcę używać niezbędne minimum, ale takie, które mojej skórze pomoże, dlatego przeszłam na oleje i nature Tylko narazie szukam tego "swojego" zestawu
A co myślicie o tym http://www.aroma-perfumy.pl/pl/p/Ann...alizujacy/1195?
tylko czy nie za dużo tego naraz?
Na pytanie, czy ten konkrenty olej Cię zapcha nie odpowie Ci nikt różnie bywało.
Co do koncentratu AMB to jak zapewne czytałaś bardzo duzo z nas go ma/miało i tez różnie bywało z zapychaniem. Co skóra to preferencje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora