Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-05, 15:41   #801
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
I ciesz sie, że już znasz nasze opinie! Pamiętam jak był szał na holistic... i co? wiekszość się go pozbyła, bo był beznadziejny. O ! Właśnie ten spray żywe witaminy można porównać do Holistica - dużo szumu o nic...
holistic - rozumiem, ze chodzi o ten lotion zwezajacy pory z phenome? dobrze wiedziec bo planowalam odwiedzic ten sklep jak bede w Warszawie i pewnie jakby mi sie rzucil w oczy to bym zakupila (tym bardziej ze w Bioarpie nie ma akurat tego polecanego przez Was z serii Organic Therapy) Moj wybor padl na takie dobra :
Balsam do włosów tybetański ziołowy, mydło dziegciowe - twarde,
Love2MIX szampon z organicznej pomarańczy i papryczki chili, Baikal Herbals - pianka do mycia twarzy, maska do włosów drożdżowa, naturalny olej do włosów – odżywczy, Love2MIX krem do ciała pomidor i marchewka, Organic Therapy - żel pod prysznic - słodkie sny - organiczny olej z wanilii, syberyjski szampon do włosów Nº 1 na cedrowym propolisie – wzmacniający, Organic Therapy - złoty scrub.

juz nie moge sie doczekac jak to wszytko przetestuje [/QUOTE]
ktoś tu uważnie czytał
Pianka do twarzy BH ponoć wysusza, ktoś o tym pisał. Masła do ciała Love2mix mocno pachną, musisz lubić pomidora i marchewkę olej odżywczy, bomba Syberyjski szampon mam nr 4 i jest super, ciekawo jak 1 A Złoty scrub mnie zapchał ale jest świetny.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora