Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 22:32   #1790
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Agam, ponad miesiąc w domu?
oj kobieto to nie tylko supermarket Ci się należy, normalnie galeria Twoja
nie żałuj sobie, Twoje zdrówko pije, ja zasmarkana zrobiłam sobie grzane piwko z siedze z pigmanormem na twarzy i cholera jestem czerwona
czyli niedziela w domu bo ja to akurat w przeciwieństwie do Agi strasze
ale sama tego chciałam to mam
Miszka a Ty całego buziaka smarujesz?
zdróweczko laseczki

Mika hello
Nie,smaruje tylko czolo..a thiospotem reszte twarzy tzn skrzydelka kolo nosa..widzisz jak nalozylam thiospot na czolo to od razu skora mi złazi niech zlazi..i tak mam zamiar naprzemian stosowac oba specyfiki..Ty Nuska zaczerwienilas sie na reszcie lica??? superasnie...działa!!!! Popijasz piwko...

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Hej kobitki, ja dopiero teraz pisze bo mi net nie działał cały dzień i czasu tez zabardzo nie miałam bo teście mnie wizytowali



Tinerfenia dzisiaj jeszcze smarowałam cos2 rano i na noc a od jutra jade już raz dziennie, bo lepiej juz chyba nie bedzie a wkurza mnie to siedzenie w domu ponad miesiąc. Mysle ze mój przypadek wymaga powtórzenia maski. I powtórze ją napewno za jakiś czas. Jest lepiej niz było i nikt (czytaj nikt z domowników i najbliższych znajomych) by sie mnie bez makijażu nie wystraszył ale plamy widac jeszcze i nie kwalifikuje się moja gęba na wyjscie do ludzi w samym filtrze (podkład korygujacy być musi).
Dziewczyny jutro sie filtruje, wale na to tapetke i śmigam z TZ do supermarketu dać upust babskiej potrzebie... Co wy na


Michell placki na cieście drożdżowym z jakiegoś nowego przepisu, gdybym wiedziała ze tyle roboty to nalesników bym nasmażyła. Klaudia ma bródke taką w szpic i Oliwier Janiak też i ja teraz też z moją diodą (czytaj pryszczem).
Agi należy Ci sie dzien babskich przyjemności...i nie żałuj sobie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora