Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-22, 16:28   #1796
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madzia zapakowałam dla Cie w bialym pojemniczku z sephory masz Roca i ulotkę tez włożylam..reszte rozpoznasz..Nusia...sma ruje tylko czoło i piecze skubanereszte buzi thiospotem(kremem)..tylko tam gdzie mam cienie!!!..witaj Beatawiesz ja sie łuszcze po pigma..i tez problem z makeupem jest,chodz staram sie nawilzac to i tak widac..najlepiej covermark face magic 06 kolor maskuje u mnie..ale do perfekcji daleko..moje sprawne oko wylapuje łuszczenie

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nową Cosmelanką
Jak radzicie sobie z nakładaniem fluidu na łuszczącą się skórę? Stosuję cosmelan 2 od dwóch dni.Dermatolog troche mi poszatkował twarz laserem, stwierdził, ze zabieg-maska Cosmelan bedzie za słaby.W domu mam stosować C2. Mój błąd i głupota polegaja na tym,że nie zaczekałam tygodnia,uznalam,że skoro nie mam podrażnionej twarzy po laserze, to nalożyłam C2 na noc. Dwa razy, trzymalam tyroche ponad godzinę. To,co mam na brodzie to tragedia! Skóra mi schodzi,jest czerwiona i piecze. jakby się pomarszczyła Reszta twarzy-na szczęście OK-największe plamy mam na lewym policzku i czole. Brody na razie nie smaruję, jutro kupię wazelinę, może pomoze.
Ale ponawiam pytanie - co z fluidem?!? Bo bez jakoś trudno wyjść z domu...
Beata mnie sie wydaje ze poczatek cosmelanienia to zakaz kolorowek..trzeba przeczekac te wszystkie fazy niestety..ale jak wpadnie jakas stara cosmelanka to napewno Ci odpowie...Czyli z tego co zrozumialam..nie mialas maski tylko uzywasz sam cosm 2 tak???Benphaten,wazelina tym nawilzaj...Mnie tez piecze czółko jak to cie pocieszy

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Nusia jak buzia? moje czółko czerwone ślicznie jest i szczypie
oj familie mialam na obiadku ale już sobie poszli tylko balagan zostawili
moja buźka, hmm wygladam jak lepper po zatrzasnięciu się w solarium
dzisiaj nie posmaruje buźki tylko czoło, ale buzia delikatnie się łuszczy, czoło bardziej
moze dlatego że na czolo więcej, grubiej nakladam
Miszka co gotujesz?
no i jak Twoje pieseczki słodziutkie?he he mamy buraka...kurcze kusi mnie wysmarowanie calej paszczy,ale mam w tyg pilne wyjazdy i nie moge straszyc indianskim licem...

Agam jak zakupki?
pisz szybciutko co nabądłaś[/quote]
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora