Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I hear thunder, but there's no rain..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-23, 08:46   #25
Gwedhan
Rozeznanie
 
Avatar Gwedhan
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 719
Dot.: I hear thunder, but there's no rain..

Cytat:
Napisane przez zoffen Pokaż wiadomość
O matko, piękny!
Wszystkie Twoje makijaże mi się bardzo podobają, ale ten jest chyba moim faworytem Poza tym za każdym razem nie mogę się napatrzeć na Ciebie, jesteś piękna!
Ojoj, dziekuje

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ćwiczę ćwiczę...już prawie 10 lat(może 9 czy 8 lat) od kiedy się maluję...innym się podoba,ale ja nie jestem zadowolona...tzn czasem jakiś fajny sie uda,ale na to trzeba więcej niż 5 minut rano przed wyjściem do pracy
AAaaa..Kochana, w 5 minutek to ja podklad nakladam, calosc zajmuje mi do godzinki. Skoro tak dlugo cwiczysz, to na pewno zdolna bestia jestes. Czekam wiec na Twoj makijaz. Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba , a tutaj http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1237735202 ślicznie wyglądasz z rozpuszczonymi włoskami
Dziekuje. Wloski sa w fazie zapuszczania, wiec ich nie lubie, ale to milo wiedziec, ze sie komus podobaja. Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
hhmm o brwiach już napisano według mnie ich kolor się gryzie z całością a do tego są takie jakby "obklejone" (chyba przez podkład).
Co do samego makijażu... ciekawa kombinacja kolorków, twoje makijaże zawsze są bardzo estetyczne Ślicznie wyglądasz
UHm, brwi moga byc lekko obklejone podkladem, no i wiem, kolor do bani. Naprawie nastepnym razem. Dziekuje i pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Zakochałam się w makijażu i Tobie
Oj, Moja Droga, ja mam podobnie z Twoimi mejkapami, tyz sie napatrzec nie moge na Twoja urode. Bardzo dziekuje i pozdrawiam

[1=70026de27bfb6c51fbab4e7 dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772d f80eb9;11577011]super wygladasz ,makijaz bardzo fajny [/quote]

Dziekuje

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Prześlicznie, bardzo ładne to połączenie fioletu (który mi pasuje ) i zieleni
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
chyba juz to kiedys pisałam , ale jeszcze raz napisze - Twoja uroda jest zniewalająca, masz fantastyczne rysy twarzy, piękny koloryt buźki i wspaniale potrafisz to podreślić! Jestem zauroczona
Dziekuje, to naprawde bardzo mile. Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Co do brwi to dziewczyny juz pisaly. Tez wolalabym ciut wyzej cienie zobaczyc. Ale i tak jest pieknie! Sliczna kolorystyka i wykonanie!
Ok, nastepnym razem bedzie wyzej, dziekuje
Gwedhan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując