Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-26, 19:01   #1479
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
C

............

Beti jak chcesz cos z 30 to moze sobie kup podklad Shiseido z filtrem 30 ....to ta seria przeciwsloneczna niebieska jest ...ja ten podklad uzywam teraz wlasnie choc pod niego i tak Melascreen 50+daje ale moze pozna jesienia to i by sam podklad mozna bylo uzywac ...to juz Tobie zostawiam , ja bez filtra 50 + nie wychodze z domu ....
W lecie też bez spf50 z domu się nie ruszałam, ale postanowiłam jesienią i zimą odpuścić trochę, w pochmurne dni zwłaszcza. wiem, że też trzeba Ale albo nizszy filtr, albo SAM krem spf30 pielęgnacyjny (co za herezja!) , chociaż takich na rynku za dużo nie ma...Stosuję teraz olay - bardzo przyjemny - i czekam na arden white sheer, w serii jest krem wybielający własnie spf30...

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Kobietki - jak któraś ma namiar gdzie w Polsce można kupić PIGMANORM (prócz allegro) to dajcie znak sygnał.
W POlsce nie kupisz nigdzie, bo nie jest dopuszczony do sprzedaży...Z tego, co czytałam na forum, polscy lekarze, choć nie wszyscy, wystawią Ci receptę, którą możesz zrealizować w Niemczech lub Austrii i chyba Szwajcarii. Kosztuje jakieś 20 euro, więc jak sobie policzysz to ceny z allegro wcale nie są takie kosmiczne. On jest baaaardzoekonomiczn y. I moim zdaniem lepszy od neostraty. W tym momencie moge tez powiedzieć, że od cosmelanu także, chociaż uczciwie przyznam, że może być tak, ze pigma lepiej dziala na plamy już ruszone rok temu cosmelanem...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując