Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-08, 18:31   #4367
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hahahha
tak, właśnie mijają moje ostatnie godziny ,,naście''. właściwie zostało mi 1.5 godziny. pocieszam się jak mogę, staram się nie myśleć o tym, więc ciiiii.
deprechę mam z tego powodu chcę się upić

KOCHANA !! jaka deprecha?! to Twój dzień ! 100 lat, najlepszego, spełnienia marzen, jak najmniej problemów na swej drodze! !

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mnie się zaczynają podobać tylko te droższe lakiery I połowę obecnie posiadanych bym wywaliła.



Każdy popełniał jakieś błędy. Ty zrobiłaś tipsy, ja pomalowałam zakreślaczami, a Amelka zrobiła frencha korektorem. Dobrałyśmy się
Mnie też zaczynają się podobać te droższe i właściwie nie wiem czemu tak jest na szczęście na razie podobają mi się te, których cena jest adekwatna do efektu

Ja też robiłam frencha korektorem niegdyś i zgadzam się, błędy popełnia każdy. No ale przeciez bez tego byśmy się nie przekonały,że to nie najlepsze wyjścia

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, olejna na pazurkach ale TIPSY???
tak, ja też olejną bardzo rozumiem

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us

Lubię to naprawdę świetny klimat

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, uf wolałam uprzedzić


a tu moje zmalowałam u jednej ręki i zaraz druga.
i tak, wiem, ciapnięty wskazujący na skórce, nie zauważyłam wcześniej.
iii... jednak jacob był śmigany
i gęste są lakiery, jacob jest 1 warstwa u mnie, alice 2.
Podoba mi się bardzo odcień widziałam go ostatnio, ale nie wzięłam bo mam coś podobnego już :|
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora