Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-03, 13:13   #1773
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyszłam pochwalić Malinkę Chyba muszę stwierdzić, że zapach bardziej mi się podoba niż u Miodzia Jeśli chodzi o względy pielęgnacyjne, nablyszczające, trwałość to wszystko tak samo jak u Miodka
Never, no szkoda, że u Ciebie się nie sprawdziło Ja jestem wręcz zachwycona.. a tu taki zonk
Wstawiam Wam zdjęcia malinki na ustach
Ja się właśnie bałam, że u mnie będzie tak jak u Never, niestety tak działają olejki na moje usta, dlatego też odpuściłam Oila

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


aaa to ja taki wyraz twarzy mam jak jestem mocno zamyślona
spróbuję Twojej metody
ja mam ten sam jak jestem zamyślona i zła

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jakie patenty

cale szczescie ze rzadko jestem w sephorze i douglasie, a jak juz jestem to staram sie wpasc po to co potrzebuje i wyjsc. Bo obsluga wiadomo
jakoś trzeba sobie radzić

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
zazdroszczę
eeee uwierz mi czasami to przeszkadza, chcesz być miła a tu zonk na buzi wychodzi cold bitch i Panowie przed Tobą uciekają
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora