Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-27, 18:33   #2083
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Rzeczywiście Diosimex jest znacznie tańszy! Tyle że w ulotce z detralexu pisze, że wzmacnia naczynia włosowate a w Diosimexie nie
Ja narazie skończyłam jedno opakowanie Detralexu i nie widze żadnej poprawy. Ale na efekty może troche za wcześnie. I teraz nie wiem co zrobić, bo na jednej recepcie mam napisane dwa opakowania detralexu (60 zł), czy wykupić tylko jedno opakowanie a póxniej kupić Diosimex, czy może narazie nie wykupować recpty, tylko ją zatrzymać a zakupić zamiast detralexu Diosimex? Przyznam, że cena odgrywa dla mnie bardzo dużą role, bo musze jeszcze kupić maść robioną recznie w aptece za 30-40 zł. Nie stać mnie na takie leki, ale panicznie boje się trądziku różowatego
niby tak, ale skoro ten sam skąłd jest... o_O
\możesz wykupic jedno opakowanie detralexu a później już sobie kupic diosminex.... zobaczysz jak się bedziesz czula po odpowiedniku w porównaniu z oryginałem

venescin chyba lepszy od rutinoscorbinu, jest jeszcze venescin forte a także venoruton kapsułki a także troxe(rutin)?- wszystko na żyły i wydaje s ię i że na naczynka


[quote=malgos_t;7372339]
Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

kolor zielony nie jest widoczny na twarzy, tylko wiesz lekko uspokaja naczynka i jest neico bledsza buźka


Dziękuję za info, kremik zamówiłam i mam nadzieję, że się sprawdzi.
proszę oby sie sprawdzil
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując