Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-29, 13:10   #2095
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez falka Pokaż wiadomość
azzis może Iwostin - zarówno 40stka (teraz 30stka) jak i 50+ na mnie przynajmniej szybko się wchłaniają. Po tym Anthelios'ie tez miałam szczypiącą czerwoną buzię a Iwostin nakłądam nawet na oczy
Wchłania się podobnie jak Anthelios? Ten Antek byłby super, gdyby nie to że strasznie szczypie po nim twarz.
A jak z filtrami Avene czy Biodermy? falka miałaś jakiś z tej firmy? I jak się sprawowały na wrażliwej cerze?

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam Iwostin Solecrin SPF 40,skusiłam sie na kwc ma mieszane opinie,jedni piszą że zostawia białe smugi na twarzy,że jest się strasznie bladym, A więc tak za dużo jeszcze nie moge powiedziec o nim,nałożyłam go na koncentrat na naczynka z Farmony i na to filtr,ładnie się wchłonął na to nałożyłam podkład revlona,zobaczymy jak sie bedzie sprawował na słoneczku ;d
No właśnie widziałam, że Iwostin ma coś słabe opinie na KWC, dlatego kupiłam Iwostin. Dla mnie 40-stka to trochę mało. Musiałabym mieć co najmniej 50
Daj znać jak go lepiej poznasz
Ja poczytam jeszcze recenzje na KWC.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując