Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-26, 22:26   #4833
meg.888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziękuję Wam serdecznie za opinię. Już wiem że zdecyduję się na Remingtona, mam nadzieję, że do czasu zakupu GA.MY/TONDEO będę z niego zadowolonoa i nie zmasakruje mi ona doszczętnie włosów [wierzę że nie, skoro jest tak polecana, nie może okazać jakimś "narzędziem zbrodni"]


Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
wahl cutek odpada jak juz pisze po raz enty
a ten model to CS5002
jelsi amsz zamiar kupowac lepszą to ta ci w zupełności wystarczy sama mam ją w domu, efekt po gamie utrzymuje sie dłużej i szybciej sie prostuje i nagrzewa ale jeśli chcesz do 150 zł to ta jest najlepsza


Mirelkaa,
jeszcze raz Ci pozawracam Twoją obeznaną głowę w tym temacie

Widziałam, że na poczatkowych stronach wątku polecałaś również Remingtona S2013, wiem że ten, w przeciwieństwie do CS5002 ma regulację temperatury. Powiedz mi proszę jeśli wiesz, czy tylko tym się te 2 modele od siebie różnią? Moje włosy są delikatne i przydałaby się regulacja temperatury, choć nie jest to konieczne, jeśli po CS5002 miałabym lepsze efekty, to mogę się obejśc bez regulacji.

I jeśli będzie Ci się chciało po raz enty+1 napisać, co z tym Wahl Cutekiem wg Ciebie jest nie tak, to będę wdzięczna, bo szczerze mówiąc patrząc na opinie o tej prostwonicy to się zdziwiałam, że ją tak definitywnie odradzasz.. A co jak co, ale Twojemu zdaniu ufam
meg.888 jest offline Zgłoś do moderatora