Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 08:33   #4854
vanilla246
Raczkowanie
 
Avatar vanilla246
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice (koło Bielska Białej)
Wiadomości: 63
Cytat:
Napisane przez trt Pokaż wiadomość
i czy uważacie ze opcja jonizacji jest istotna przy zakupie ??
pozdrawiam
Ja uważam, że jonizacja nie jest aż tak ważna... Najważniejsze żeby miała płytki odpowiednie (najlepiej ceramiczne) i wysoką moc (wtedy będzie się szybciej nagrzewać i wystarczy nia raz po włosoach przejechać bo na włos powinno się działać jednorazowo duż temp. wtedy się o wiele, wiele mniej niszczy ) Takie jest moje zdanie pozdrawiam

Ponawiam swoje pytanie co możecie powiedzieć o prostownicy BOSCH PHS 2560?? Il kosztuje w media markt?? Czy jest dobra?? Ktoś używał?? Czekam na odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez Adulka22 Pokaż wiadomość
witama ile kosztuje taka prostowniva i gdzie mozna ja kupic?;> pozdrawiam
Czy możesz podać model tej prostownicy?? albo strone w wątku na której ją opisują?? Prostownice firmy Efalock możesz kupic w hurtowni fryzjerskiej lub w internecie ponieważ w normalnych sklepach ich nie sprzedają....

Cytat:
Napisane przez trt Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie!
czy słyszałyscie o prostownicach andrew collinge??? jestem w szkocji i neistety nie ma tu pooecanej przez Was ga.my, i wieszkosci tych modeli o których ,mówicie, ale pojawiaja sie inne firmy prawdopodobnie mało popularne w Polsce.
i czy uważacie ze opcja jonizacji jest istotna przy zakupie ??
pozdrawiam
ahaa... jeszcze ci miałam napisac że ja o takiej prostownicy nie słyszałam, ale jak patrze po stronach jakie wyświetliły mi się w wyszukiarce to szczeze mówiac nie mogę o niej nic powiedzieć może jest dobra, a może nie.... W tej firmie produkującej prostownice są napewno dobre i złe modele.... Może popytasz się w szkocji czy ktoś takiej prostownicy nie używa??

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-31 o 18:36 Powód: post pod postem
vanilla246 jest offline Zgłoś do moderatora