Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 18:47   #4860
vanilla246
Raczkowanie
 
Avatar vanilla246
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice (koło Bielska Białej)
Wiadomości: 63
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
A co myslicie o prostownicy CHI NANO 1 ??? bo mam zamiar sobie ja kupic ale kompletnie nic o niej nie wiem ( Zastanawiam sie tez nad GHD
Hej! Powiem szczeże, że o tej prostownicy słyszę po raz pierwszy :P poszukałam troche po necie i znalazłam taki opis:

CHARAKTERYSTYKA PROSTOWNICY NANO
* nawilżające ceramiczne ciepło i technologia podczerwieni nawilża , daje włosom zdrowy wygląd i wspaniały połysk
* NANO Srebro zawarte w rękojeści obudowy sterylizuje i zabija bakterie
* wykorzystana jest w tym żelazku najnowsza technologia zmniejszająca szorstkość , matowość i efekt elektrostatyczny
* żelazko służy do prostowania włosów, wiginania i kręcenia

CHARAKTERYSTYKA TECHNOLOGII CHI WYKORZYSTANEJ W TEJ PROSTOWNICY

CHI44 wytwarza jony ujemne i głęboką częstotliwość podczerwoną. Za każdym razem, gdy warstwa ceramiczna wystawiona jest na działanie ciepła np. zewnętrznego ciepła suszarki, CHI44 wytwarza jony ujemne i głeboką częstotliwość podczerwoną. Jony ujemne suszą włosy 30-50% szybciej rozbijając molekuły wody na mikrocząsteczki, jednocześnie nawilżając włosy i poprawiając łączenia włókienek włosa. Głęboka częstotliwość podczerwona dogłębnie penetruje włos bez brutalnego otwierania jego łusek. CHI44 z głęboką częstotliwością podczerwoną daje możliwość obróbki włosa "Od zewnątrz do wewnątrz"

ROZMIAR 1" (OK 2,5CM)

To są info z wyszukiwarki ja z tą prostownicą nigdy nie miałam do czynienia, ale produkty CHI są ogólnie bardzo dobre, więc wydaje mi się, że prostownica będzie fajna Jej parametry są bardzo dobre. Co do ceny to rzadko się zdarza żeby cos (za kilka stów) renomowanej firmy było totalnym badziewiem... Ale wybór należy do Ciebie jak juz ją użyjesz to napisz czy jesteś zadowolona z niej... Pozdrawiam i życzę udanego zakupu
vanilla246 jest offline Zgłoś do moderatora