Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-06, 20:10   #378
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To na stronie czytałam, myslałam że może wiecie o co chodzi.
Produkty nie są mi pilnie potrzebne, no ale oczekiwanie miesiac na zamówienie z Polski jest raczej dziwne
Temat był już wielokrotnie poruszany, chodzi o to, że produkty do wysyłki szykuje sama właścicielka, żeby mieć pewność, że wszystko jest OK, no i szykuje je na bieżąco. A wystarczy porównać numery zamówień np. obecnego i sprzed miesiąca, żeby zobaczyć, ze mają ich naprawdę niewyobrażalną ilość.
Więc albo się to akceptuje i dostosowuje (ja zamawiam z dużym wyprzedzeniem, jak widzę, że coś mi się zaczyna kończyć), albo przestawiasz się na mazidła itp. . Ja na przykład hydrolaty zamawiam tylko z mazideł - wolę szklane butelki i różne pojemności. No i peeling z bromelainą z mazideł wychodzi bez porównania taniej!
Ale nei wyobrażam sobie życia bez serum 3xROSE lub eliksiru winogronowego . A czuję, że z kremem anty-oksydacyjnym też się na dłużej zaprzyjaźnię, bo pod minerałami sprawdza się rewelacyjnie .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując