Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 23:27   #1535
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Serdeczne dzięki za pomoc, mam kuzynkę w Anglii, więc jej zlecę zakup paletki

Edit:
Chociaż jak patrzę na cenę: niecałe 8 funtów, to nie wiem, czy bardziej się nie opłaca kupić przez interent na niecałe 30 zł, może nawet wyjść taniej...
no własnie mi siostra miała kupić darks, ale stwierdziłam ze mi sie to wogóle nie opłaca za taka cene.

Cytat:
Napisane przez saxa21 Pokaż wiadomość
Ja nie przeliczam bo mieskzam w UK ale widzialam palety za 27zl w Polsce. Ciekawe jak oni to robia.
Z drugiej zas strony ja patrze na to tak. Za paleta sleek aplace £6.99 - 12 cieni. Za pojedyncze cienie wielokrotnie place od £2-£6 wiec paleta jak najbardziej sie oplaca

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------



Roze sa o wiele mniejsze od palet, kolorem uniwersalnym, ktory moim zdaniem pasuje kazdemu jest Lief's a Peach i Suede.
wiesz no w superdragu też musza zarobić, byc moze mniejszą marze narzucaja w polsce. Ja mówie nie ze nieopłaca sie paletki kupować, tylko ze nie opłaca sie mi w porównaniu do tego za ile paletki w polskich sklepach internetowych są
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując