Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-24, 16:42   #21
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Oreda ... a moze kiedys poczujesz sie skuszona i tez sobie mazniesz oczko ...

Esterr
ja opracowalam metode na wyciagniecie reki na slepo ... napstrykam tych zdjec jak glupia ale zawsze sie cos tam znajdzie... choc fakt kolory i u mnie znikaja czesciowo... no i latam jak glupia po mieszkaniu szukajac najlepszego swiatla... ale to fakt do zdjecia trzeba sie o wiele mocnej pomalowac i potem najlepiej wrzucic do obrobki w dobry program...

Moniq pisaczek jest boski... na jak dlugo wystarczy to trudno powiedziec bo to moj pierwszy... poniewaz ja sobie pedzelkami i tym podobnymi cudami kuku robie szukalam czegos innego... i tak padlo na pisaczka... uwielbiam bo maluje sie kreski tak samo prosto jak kredka... a daje sliczny czarny kolor i cienka kreske... - swatch linera ysl -

a do tego zamowienie Nielota ...

Dior 5-Colour Eyeshadow Night Butterfly 173

hmmm... nie bylo latwo ... przy okazji chcialam sie pochwalic... przyszly moje pedzelki... od razu je przetestowalam i musze przyznac, ze to byl strzal w dziesiatke i juz mam ochote na kolejne ...

jak zawsze uzylam bazy UD...na cala powieke ruchoma poszedl lewy gorny rog ... roztarlam i powyciagalam troche do gory... pozniej zewnetrzny kacik prawy dolny cien... i poprawilam czarnym ... w wewnetrzny kacik ten jasny gorny cien (prawy) ... tak samo na luk brwiowy... kreska linerem w pisaku YSL...
dolna powieka w sumie wszystkie cztery kolory bez czarnego ... i czarny kohl w kredce...

tusz tym razem od Annayake Mascara Volume... wiadomo jeszcze fajniej wygladaloby ze sztucznymi rzesami ale moze nie na dzien ...
a pozatym ja nie posiadam...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-06-24 o 16:43
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując