Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odejść czy czekać na cud???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-23, 19:03   #21
marekadam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ansonia, CT
Wiadomości: 4
Dot.: Odejść czy czekać na cud???

Oryginalnie zamieściłem swoją wypowiedź we czwartek ale złośliwy chochlik (to ma nie być przytyk do admin.) wymiótł ją nie wiadomo gdzie..
Z wielkim wzruszeniem przeczytalem Twoją historię. Piszę to na zasadzie solidarności z Tobą. Myślę, że powinnaś postąpić tak jak radzi "cava". Trzeba żebyś zasięgła porady, jak wyglada twoja sytuacja od strony prawnej. Twój mąż musi płacic na dziecko niezależnie czy będziesz po rozwodzie czy nie (separacja), ale wszystko musi być załatwione formalnie. W przeciwieństwie do większości respondentów myślę, że jest szansa na uratowanie Waszego związku, o ile Twój mąż otrzeżwieje (dosłownie i w przenośni) i zrozumie, że to on Tobie przysięgał a nie swojej mamusi. I to będzie cud, na który czekasz. Ale od jego rodziny musisz się odseparować. Byłem kiedyś w podobnej sytuacji i musiałem sie odciąć od mojej własnej zaborczej rodziny. Nie żałuję. Zrób więc jak radzą koleżanki z wątku. Ważną rzeczą jest też, jakie warunki będziesz miała u Twoich rodziców i czy oni zaakceptują powiększenie rodziny.
__________________
Nic tak serca nie studzi jak poznawanie ludzi...
Jan Izydor Sztaudynger
marekadam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując