Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 12:53   #2411
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dziewczynki, jak juz pisałam wllaton 12/1 nie zdziałał cudów;(
mam żółć na czubku głowy a moje rozjasnione pasma chłodem wieja. robiłam różne zdjecia i nie wiem czy ta żółć ujrzycie ale pokaże wam
i nie wnikajcie w szczegóły dopiero co wyschły i jeszcze nie prostowane
na zdjęciach niestety nic nie widać
wręcz przeciwnie są bardzo chłodne, srebrzyste. Może zrób jakieś zjęcie w świetle dziennym, przy oknie np.
A jeśli rzeczywiście czubek jest zółty to może płukanka, albo szampon silver

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
Cześc. Ania09121983 dzięki za fotkę. Właśnie kupiłam też tą farbę i się boję co wyjdzie. Skusiłam się na tą Londę Naturals 12/9 i wyszła katastrofa, bardzo się zawiodłam, u mnie się ta farba nie sprawdziła. Wyszły fioletowe pasemka, do tego jest za ciemna, za dużą różnicę mam po niej na głowie, jedyny plus, że mniej odrosty widać. Ogólnie dla mnie farba jest kiepska- nie chodzi o jakość, tylko o kolor. Nie wiem czym się tu zachwycać. Kiedyś w lo robiłam Wellatonem- rozświetlony jasny blond i był ok, fajnie rozjaśniał. Teraz się boję, ale twoje fotki mi się podobają. Ja po tej pomyłce z Londą muszę sporo rozjaśnić teraz włosy.
przecież Londa wychodzi bardzo jasno
a popiel się wymyje po kilku myciach, gwarantuje Ci to
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora