Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-30, 21:48   #4278
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;52259015]Znalazłam, dobrze to wygląda . Też przypiszę po osłonce dla każdego większego pędzla, więc powinny trochę czasu posłużyć.
Ile ciekawych informacji masz na blogu! Jak będę miała trochę wolnego czasu, to poprzeglądam dokładnie wszystko o minerałach . Po kilku latach posiadania mineralnego zestawu idealnego znowu zaczęły mnie kusić minerały, ale nie ogarniam jeszcze tych wszystkich polskich marek . BTW - masz piękne oczy ![/QUOTE]

no są spoko te osłonki i kosztowały grosze.
być może będę miała okazję przetestować jeszcze te brushguardy z ladymakeup za 9.99 chyba są to będzie porównanie. bo nie wiem czy kiedykolwiek sięgnę po "oryginalne" brushguard'y za chyba coś ponad 30 zl o.o

super, cieszę się, że odwiedziłaś mojego bloga
i dziękuję za komplement!!!
też jeszcze nie ogarniam polskich marek - jest ich jeszcze chyba trochę których nie używałam - ale, no, wydałam sporo kasy na to co już mam i muszę to zużyć ;]


---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola888888 Pokaż wiadomość
A czy sprawdzacie w ogóle kraj produkcji takich kosmetyków?
Duża cześć topowych marek jest robiona w Chinach i to może być ryzykowne.
jakie wg ciebie są "topowe" marki?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora