Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 09:17   #3393
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Dobrze, że dali taki g..niany gratis, nie będzie kusić

Posymulowałam sobie w D. i wchodzą takie kody

NIESPODZIANKA
VERSACE
SET15
PILGRIM
WRZ15

a zniżkowy wszedł mi 053OPPL (-10%)


Co wchodzi na WRZ15 i SET15?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Strasznie mnie ten podkład zainteresował (lubię szpachlę ). W sumie zaraz-teraz-natychmiast bym klikała, ale mam problem z odcieniem, a że nie mam w odległości mniejszej niż 90 km żadnej Sephory z szafą MJ, to nie mam jak sprawdzić .

Poziomko - mogłabyś podpowiedzieć, jaki odcień odpowiadałby mniej więcej NC20? Myślałam o Bisque Medium . Chciałabym, żeby odcień nie miał różowych tonów, tym bardziej pomarańczowych. Interesowałby mnie najbardziej neutralny beż, ale taki bardziej ciepły, niż ziemisty, może coś w typie Desert Beige lub Sand z EL DW.
W ogóle to szkoda, że u nas jest jedynie 11 odcieni, a gdzie indziej 22 .

Tutaj znalazłam słocze nowego podkładu MJ.
Łee, pójdę dziś testować. Może przykryje te moje gule na brodzie Ciekawe jak ze składem i kolorami, bo te na blogu niewiele mi mówią, nie ma tam też wszystkich kolorów.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Oczywiście u nas nie ma Ivory 12 - very fair w/ yellow undertones, który brzmi idealnie z jasnych jest różowy i piczowy, czyli dwa najgorsze jakie dla mnie mogą być neutralny beż jeszcze by może udało mi się ogarnąć. Eh eh, do

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

A nie 10? Bo 12 nie ma online, jak jest stacjonarnie to się bardzo ucieszę

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Wiesz, ja jestem baaardzo blada był kiedyś szał na rozświetlacz z Paese, ma taki beżowy kolor, dziewczyny z wątku używały jak rozświetlacz, ja jako brązer Z Twojego postu zrozumiałam, że są dużo jaśniejsze od sypańcow, pewnie dużą nadinterpretację zrobiłam
Ja też bym chciała 10-tkę

Pamiętam ten szał na rozświetlacz Paese. Nawet się przeszłam pomacać na ich stoisko i na początku myślałam, że może to jakaś pomyłka, bo miał strasznie ciemne odcienie, na bronzer w sam raz
neath jest offline Zgłoś do moderatora