Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 09:21   #3398
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
świetne stwierdzenie podpisuję się pod nim (jeśli chodzi o mojego Tż)


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I to nas chyba najbardziej różni od mężczyzn


Otóż to


Mój jest po prostu "prawdziwym" facetem, w sensie, że jest silny (fizycznie i psychicznie), zna się na urządzeniach i ich naprawie, ma mocną głowę (do picia ), jest świetnym kierowcą, twardo stąpa po ziemi, wie czego chce i konsekwentnie do tego dąży, nie zna się na kosmetykach i używa tylko tego, co niezbędne (mydło, pasta do zębów, szampon i perfumy ), nie rozróżnia za bardzo kolorów (typu fuksja czy kobalt ), myli mu się spódnica z sukienką itp. itd., no i nie rozumie kobiet (ale mi wyszła definicja "prawdziwego" mężczyzny ).
Żeby nie było - mój mąż nie jest bynajmniej moim wymarzonym mężczyzną i większość jego cech w pewnych sytuacjach jest zbawienna, w innych doprowadza mnie do szału. Biorąc pod uwagę, że ma trudny charakter i często jest po prostu wredny, raczej nie zasłużył na miano mojego ideału .
Oczywiście o żadnej przemocy nie rozmawiamy, jakby kiedykolwiek na mnie rękę podniósł, to chyba już by wąchał kwiatki od spodu , ale no, ten tego, bliżej mu do jaskiniowca niż romantyka .
Ojej, nie chciałam żeby wyszło, że ja tu insynuuję, że Cię mąż leje napisałam po prostu z czym mi się kojarzy to określenie

Mojemu zawsze, ale to zawsze się mylą brwi i rzęsy nie jest w stanie tego zapamiętać

Także zrozumiałam dobrze, mneij więcej tak jak opisałaś sobie wyobrażałam
A tak poza tym to przyznam, że trochę takie przypisywanie cech, które to są prawdziwego mężczyzny/prawdziwej kobiety, które nie są mnie trochę, hm, męczą w pewien sposób, bo sporo tych cech ja bym przypisała ludziom ogólnie, nie tylko panom lub paniom. Dlatego zawsze mi jest ciężko takie rzeczy określić. Bo dla mnie kobieta mimozą też być nie powinna i płaczliwą ciapą. Tak samo jak i mężczyźni. Trzeba być twardkim a nie mientkim Ale jednocześnie uczuciowym i empatycznym
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-09-17 o 09:24
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora