Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIX
Wątek: Scent Bar LIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-10, 16:09   #79
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

o tutaj: http://www.hafija.pl/karmieniepiersiapodstawy
poza tym przeczytałam książkę "po prostu piersią" no i zostałam takim trochę karmiącym freakiem, jakby mi się nie udało karmić to bym była zwiedziona bardzo na szczęście nie mam z tym żadnych problemów (odpukać )


Betty
Super dzięksy już w zakładkach zapisany. Ja mam identyczne, przynajmniej w założeniu podejście. I też mam na tym punkcie jakby freako-parcie, że to kurde belans lek na całe zło

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
3.przy chorobie o ile to zwykła infekcja wirusowa ze s.raczką włącznie karmić jak najbardziej można , tylko nie brać aspiryny a paracetamol wzgl ibupforen i koniecznie od pierwszych oznak że coś się zaczyna dziać , maseczkę na paszczę żeby na dida nie nachuchać wirusem , bo jak się nachucha , to zanim dostanie przeciwciała się rozłoży . Przy większości antybiotyków też można karmić .

aspiryna nie , paczaj wyżej , gorączka nie jest przeciwwskazaniem , trza ino więcej się nawadniać .
Dziekuję No popa, na to bym nie wpadła, to w sumie pozytyw i dobrze wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Rolety bym chciała takie po środku A co do żaluzji to Tżtowi właśnie chodzi o to sterowanie żaluzjami Mówi, że jak miał kiedyś rolety (ja nie miałam nigdy tzn w domu rodzinnym ) to w tym zachodnim pokoju i tak mu światło przez nie waliło na monitor No nie wiem nie wiem czy nie kuamie

Bosh czasu coraz mniej a ja wiem, że nic nie wiem
Tak czułam, że chuopin praktyczny

Mamy rolety tam gdzie nam już brakło kasy na zmiany, zostały po chuopinie i mamy całkowite lub ok 90 % zaciemnienie - nic na monitor nie pada. No ale jest ciemno jak zasłoni się całe, trzeba zostawiać trochę światła od spodu. Dla mnie lipa, ale jak mówię, kaski brak więc tak się bujamy.

Myślę, że jak Twój małż nie będzie pomagał w czyszczeniu kurzu z żaluzji a Ty ich nie kochasz absolutnie za cudowny wygląd, to nie daj się w nie wmanewrować . Ja bymbrała, jako twój chuop żaluzje, ale no wówczas na bank bym nie olała sprawy ich utrzymania w czystości. Ty musisz zrobić po swojemu, jak Ci wygodnie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pogoda na slasku pod psem, od rana padało, teraz sniegiem wali, ale mimo to wsiadłamw tramwaik i popyliłam tu i ówdzie
Podjełam decyzję ze wymieniam Eau Des Merveilles na Elixir, dobrze robie? Eau jakos krotkotrwały na mnie
Dobrze!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A idźta Wy - teraz zakciało mi sie Avignonu i skad wziać?
JA też go uwielbiam!

Daj znać jak wrażenia, bo na mnie on jest mało kościelny właśnie za co go uwielbam, słodka zimna coca cola

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-02-10 o 16:12
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora