Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-07, 19:37   #2189
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie. Na szyjkach buteleczek ( a w przypadku topów w środki tez ) robią mi się takie jakby kożuszki. Normalnie ściągam je patyczkiem ale w przypadku topów mnie to dobija bo w środku tez jest. I o ile top no wipe mogę zrozumieć bo on szybko "zastyga" to reszty nie.
Pisałam nawet do Semilaca to jedyne co odpisałem ze mogę reklamować. Ale moje niektóre lakiery maja juz rok i nie wiem czy warto.
Jedyne co zauważyłam ze im bardziej "zabielany" lakier tym mniej korzucha. Np na najstarszym moim kolorze Sleping beauty nie ma śladu a na top no wipe czy mardi Gras i neon raspbery robi się nawet gdy ich nie używam i lezą zamknięte w kartonie w szafie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie właśnie na każdym lakierze tak jest.. użyje lakieru raz i przy kolejnej aplikacji pojawia się ten śmieszny kożuch.. dobrze zakręcam buteleczki, trzymam zamknięte w pudełku, słońce też na nie nie pada.. dziwne. Nie chce mi się reklamować, chociaż jak przy kolejnym nowym kolorze tak będzie, to chyba jednak pokuszę się o reklamację.

@maarlin
Dbam o to, by nic tam nie wpadało. Wiadome, że coś się zdarzy, jakiś paproszek ale nie "kożuch"..

Czy możecie polecić mi jakiś beż lub blady róż, który ładnie kryje i nie smuży? Mam 047 i nie ukrywam, że nie jestem z niego zadowolona.
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`

Edytowane przez pannakarol
Czas edycji: 2016-07-07 o 19:39
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując