Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-29, 12:42   #3
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

babyface2, bardzo fajny wątek, no i wszystko w jednym
Ja również poproszę o weryfikację mojego planu. W zasadzie to jest raczej "planik", ale może coś dopomożecie..

Moja cera: nie była dotąd raczej problematyczna, dopiero jakiś czas temu zaczęły wyskakiwać mi takie okropne duże i bolące podskórne pryszczole. Nie ma ich jakoś dużo ale jak już wyskoczy to taki bydlak co w ogóle nie chce przez ponad tydzień zniknąć. Po nich oczywiście mam masę blizn czy przebarwień, jak zwał tak zwał. Poza tym skóra w niektórych miejscach stała się troszkę chropowata no i standard - wągry na nosie.
Dodam że mój cel to oczywiście zniszczyć te przebarwienia i nierówności no i zacząć właściwie dbać o skórę pod względem zmarszczek (bo już conieco widać, szczególnie mimicznych - 24l).

Postanowiłam coś z tym zrobić.

Po długiej lekturze...
.... wielogodzinnej...
....

Kupiłam: Efaclar K (stosuje go na noc) i Active C XL na dzień. Czy to wystarczy patrząc pod katem moich celów czy powinnam sie zaopatrzyć jeszcze w cos?

Z góry dziękuję za wszelkie rady.
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując