Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-27, 17:32   #154
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Pomadki narsa maja swietne krycie-mialam jedna Anna, swietna pogmentacja i nie wysusza
Dziękuję! to sobie jednak je obejrzę na żywo


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;64640966]
A to chyba tylko wybor wykoczenia moze pomoc/nie zaszkodzic. Delikatne satynowe wykonczenie powinno byc ok. Do tego kropla blyszczyku na srodek warg wklepana palcem i bedzie ok.[/QUOTE]

No nie wiem, mam wrażenie, że mam zaciśnięte usta i karcący wyraz twarzy


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;64640966]
Jest jeszcze jeden dosc szalony sposob, na ktory wpadlam, ale nie wiem czy jestes zainteresowana . Od razu uprzedzam, ze do ciemnej karnacji sie nie nada, bo bedzie za duzy kontrast (wtedy trzeba by probowac z bezem, nie biela). Jak mam czas i checi a musze sie odstawic jak stroz w Boze Cialo to uzywam bialej kredki jako konturowki. Kredka musi byc twarda (miekka da zbyt ostry i oczywisty efekt). Obrysowuje usta biala kredka delikatne (mam dosc twarda kredke, wiec efekt jest delikatny), do tego wklepuje ja i robi sie naturalne acz przyjemne dla oka przejscie koloru. Sprawdza sie swietnie przy ciemnych i wyrazistych szminkach.

Ciezk mi znalezc zdjecie w Google, ktore pokazaloby, o co mi chodzi. Linkuje tu jakies zdjecie, ktore mniej wiecej oddaje zamysl.[/QUOTE]

Dziękuję Jamesik rzeczywiście znam ten sposób, bo czyste fuksje nad kredką fuksjową obrysowuję znacznie kredką cielistą to zobaczę z białą, może będzie efekt, który mnie zadowoli. A skąd polecasz białą kredkę? cielistą mam z Nyxa.

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000070937.html


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jest MAC w Manufakturze
Ciekawe czy będą fajne panie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora