Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-29, 19:09   #1643
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi najpierw powiedział, że 72h, potem, że pod koniec tamtego tygodnia będę goldem, następna rozmowa... "Ale status wszystkim zawsze się zmienia w ostatnią środę miesiąca" Ja czekałam 3 tygodnie. Od godz 13:30 w środę jestem goldem online, od dzisiaj w stacjo.

Tak, wcześniej nie było prezentów dla goldów, potem rzucili się z pełnowymiarowym ANR, następnie mini Miu Miu, teraz mini Eisenberg. Ciekawe co będzie następne
Łeee, no to wszystko wskazuje na to, że w systemie pojawię się bagatelka 25 maja. Spóźniłam się o jakieś 2 dni z szybszym transferem

Ja się chyba boję zmiany prezentu
Dla mnie nie ma słabszego prezentu niż mini perfumy, których szkoda mi używać

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja dostałam pełnowymiarowy tusz YSL
Widziałam na zagranicznych fotach. Pięknie to wyglądało, całe złote
Jarałabym się chyba nawet bardziej niż dużym ANR.
Zazdro

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Your Angel, na pewno wkrótce też dostaniesz miłą niespodziankę Oni strasznie kręcą z tymi terminami. Na infolinii mówią jedno, a w mailu piszą drugie.


---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale dokładnie kiedy miałaś nabite pkt? Trzeba kupić 2 dni wcześniej - w sensie jak deadline środa, to w poniedziałek najpóźniej trzeba mieć na koncie zakupy w sumie za 6500.
We wtorek miałam.
Dupa.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora