Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć 20 - 30 kg
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-26, 23:02   #2825
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
kochana z nami schudniesz na bank ! dzieki grillowanie udane i sie rozkreca popatrz zatem na rebbok easy tone ok 140zł w promo za 99zł na all tez sa extra

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



zapraszam do mnie do końca sierpnia jestem w domu wiec zapraszam do bydgoszczy namiot pod pache i zapraszam
W tym roku nie da rady . Ale może za rok w wakacje zrobimy zlot i każda się będzie mogła pochwalić, że schudła 20-30kg? To by było coś!

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale Wy zasuwacie, ledwo nadążam czytać.
Nie było mnie 24 godziny a naprodukowałyście 3 strony.
Ale przeczytane.
Ja też jestem śpiochem, ale ostatnio maksymalnie musi mi wystarczyć ok 6 godz snu, na więcej nie mam czasu.
Na tygodniu wstaję pomiędzy 5:30-6:30 chodzę spać do 1 w nocy - bynajmniej staram się.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Zauważyłam, że moja motywacja gdzieś odpływa.
Zaczęłam dużo podjadać i jeść obfite posiłki.
Jestem najedzona, a jem bo mi bardzo smakuje. Możecie mnie opierniczyć ???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Mój TŻ jest bardzo zadowolony ze zmian w moim wyglądzie i to chyba mi przeszkadza w dalszym "rozwoju planu dietowego".
Przecież nie chudnę dla niego a dla siebie dla swojego zdrowia.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Jutro wielkie grillowanie. Mięska już się marynują.
Będzie pierś z kurczaka, szyneczka i żeberka dla chudzin. Każde w innej marynacie. Zobaczymy jak wyjdzie.


No ale skoro zadowolony to chyba dobrze? Gorzej, jakby chciał, żebyś została taka, jaka jesteś. Dobrze, że to robisz dla siebie, ale skoro jako efekt uboczny będzie Jego zadowolenie to nic tylko się cieszyć i starać dalej!

Mmmm grilowane cycki z kurczaka . Przydałaby mi się taka impreza . Najchętniej we własnym ogrodzie, którego oczywiście nie mam .
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora