Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błagam pomóżcie!! :( Komplikacje po Yasmin.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 22:23   #2
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Błagam pomóżcie!! :( Komplikacje po Yasmin.

aż mi się nie chce wierzyć, że takie skutki uboczne może yasmin dać
nie twierdze, że nie, ale na twoim miejscu bym się skonsultowała z neurologiem raczej, zaburzenia słuchu, plucie krwią i bóle głowy mogą świadczyć o jakimś schorzeniu neurologicznym.
dla mnie plucie krwią i utrata słuchu brzmią przerażająco, atabletki bym odstawiła na towim miejscu

tak czy inaczej pędź do lekarza i to jak najszybciej, bo to nie jest normalne!

Cytat:
Napisane przez oktavvia Pokaż wiadomość
Ten post jest w 100% poważny tak też proszę o poważne odpowiedzi.
Biorę Yasmin od listopada 2007 roku. Nie miałam po nich żadnych efektów ubocznych. Z natury mam dosyć niskie ciśnienie,prawie zawsze poniżej 120/70. W wakacje 2008 zaczęłam mieć dosyć dziwne dolegliwości (nie wiem czy mogę to wiązać z tabletkami anty.) otóż traciłam CAŁKOWICIE słuch na lewe ucho przez kilka minut i kreciło mi się wowczas w glowie...robiłam się blada jak ściana!!! Ta sytuacja powtorzyła się od tego czasu może z 6-7 razy. Od początku tego roku nie mam już takich dolegliwości... aż do ostatniej niedzieli. Obudziłam sie o 6 i przez ok. godzine plułam praktycznie sama krwią, później zaczęła mnie dość mocno boleć głowa. Od niedzieli do dzisiaj stale piszczy mi w lewym uchu, pobolewa mnie głowa i non stop drętwieje mi lewa ręka. Czy to ma związek z tabletkami? Tyle się przed momentem naczytałam o wszelakich zatorach, że teraz boje sie zasnąć Jutro lece do lekarza
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując