Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DECOUPAGE - moja fascynacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-07, 21:34   #3
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: DECOUPAGE - moja fascynacja

bajkabajka
Cyt "zwyklaczkami się zachwycam , bo lubię prostą biżu
Jeśli chodzi o szkatułkę , to jest świetna ! Bardzo ładna kompozycja , ładnie domalowane tło , cienie , ciekawe połączenie motywów / wydaje mi się ,że to więcej niż jeden papier / , nawet widać błysk lakieru - ile razy lakierowałaś tak mniej-więcej ? Jedyne co bym zmieniła , to kolor dołu szkatułki na bardziej spokojny , jakiś krem , złamana biel , ale to tylko kwestia gustu , na pewno wielu osobom ten niebieski dół będzie odpowiadał . Reasumując : twórz dekupaże i chwal się , masz talent !!!
__________________
WOŚP
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=447488

E_W

Szkatułka śliczniutka! właśnie tak - delikatna i romantyczna Kolczyki bardzo fajne - proste, takie "do wszystkiego" A moja nowa bransoletka dzisiaj zrobiła premierę w pracy i była baaardzo chwalona Jeszcze raz dzięki! A moja przesyłka jeszcze w posiadaniu poczty? __________________

sioodemka

cyt. "Piękna ta szkatułeczka otwieraj wątek decu koniecznie !!!!!!!!!! __________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda


KLIK mój wątek - mój kątek (decoupage)

ak_pinki

cyt. "Niebieskie kolczyki są urocze a szkatułka powalająca __________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz

jambolaja

cyt."No Kochana!Chyba troszkę bajerujesz...to nie może być Twoja pierwsza pracka!Naprawdę śliczna!Wszystko pięknie dobrane.I cieniowanie super i motywy i kolorki!Mnie niebieski nie przeszkadza tutaj ale ja lubię bardzo niebieski.Jedynie jak by się uprzeć można go złamać odrobiną fioletu-pod kolor kwiatów.Ale to na przyszłość.Teraz jest już pięknie wszystko wykończone i wylakierowane więc szkoda by było.I nie wymiguj się tylko zakładaj koniecznie wątek decou!Będzie motywacja by zrobić coś jeszcze. __________________
Serwetki na wymianę
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe


Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2011-01-07 o 21:45
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując