Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 17:43   #3084
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dokładnie. ja teraz bardzo krytycznie przyglądam się farbowanym włosom u kobiet na ulicy, odrostom i od razu aż się głaszczę po moich naturalkach ze szczęścia
mam to samo, chociaż niektóre farbowane ładnie wyglądają, ale i tak mam myśl 'i tak kolor sztuczny'.
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

curly girl. czyli dla włosów falowanych i kręconych, poszukaj na wizażu, na podforum fryzjerskich. Twojakokaina i Kat są naszymi wątkowymi ekspertkami w tej dziedzinie
ekspertka to raczej nie :d znam podstawowe zasady, ale nie jestem restrykcyjną CG
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tragedia. Pochorowałam się (najpierw byłam z TŻem tydzień w górach) -zapalenie krtani i gardła już prawie jestem zdrowa, ale jak mi włosy od antybiotyków lecą! tragedia i siedzę sobie w domku od piątku
Dawno tu nie zaglądałam, bo jakoś nie mam czasu ale czasem trzeba się Świat stał się piękniejszy
jej, mi też lecą. w zeszły poniedziałek miałam grypę żoładkową to organizm się mocno odwodnił
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora