Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 10:09   #1860
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Święte słowa
Ja niestety zauważam zły wpływ komputra na oczy, jeżeli się odpowiednio o nie nie zadba
Ze względu na to, że pracując na komputerze mrugamy rzadziej - ten sam efekt jest przy długotrwałym oglądaniu TV - należy oko dodatkowo nawilżać. Dobrze wyregulowany monitor, co jakiś czas przerwy - chociaż na chwilkę spojrzeć na coś co znajduje się dalej do ekranu - i dodatkowe nawilżanie oka ("sztuczne łzy", a jeśli się da to i odpowiednia wilgotność w pomieszczeniu) i będzie ok. A jak jeszcze ma się okulary, o których pisała cloche, to nie powinno się nic złego dziać.

Oczywiście w idealnym świecie patrzyłybyśmy na zielone łąki i swoje szafki pełne kosmetyków naturalnych, ale dopóki kasa z nieba nie spada, to z ekranami musimy sobie jakoś radzić
dokładnie, dobrze wyregulowany monitor( jasność, kontrast), dobre ustawienie oświetlenia ( żeby światło nie odbijało się od monitora), dobre ustawienie monitora ( w odpowiedniej odległości i na odpowiedniej wysokości), prawidłowa pozycja ciała i spoglądanie co jakiś czas w inne miejsca oraz pamiętanie o mruganiu i można pracować cały dzień

oj kusicie tym olejem konopnym, a ja jeszcze go nie testowałam...

czy któraś z Was ma może plastelinki z LF? bo ja dostałam czarną mambe i kurcze jest za tłusta, nie mogę jej zmyć samą woda, muszę umyć twarz po niej mydłem. Czy ktoś też miał tai problem?
Dla porównania zrobiłam sobie sama pastę z glinki wody i kropelki oleju i nie mam najmniejszego problemu ze zmywaniem wodą
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-02-27 o 10:13
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora