Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-23, 14:40   #227
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A cóż to za argument, że to dobry lekarz? każdy lekarz ma swoich przeciwników i zwolenników, ideału, który każdemu pasuje to chyba jeszcze na tym świecie nie ma? Ja mam trądzik różowaty od ponad dekady i gdybym leczyła sie według tego, co mi radzili lekarze to z pewnościa miałabym cerę w innym stanie niż mam. Każdy kto ma rozum, chęc i potrzebe wiedzy w danym interesującym go temacie i dostęp do neta może poczytać mnóstwo wszelkich publikacji, w róznych językach i porównac to ze swoimi potrzebami i efektami u siebie. Gdyby wszystkim pasowało to samo to nie potrzebne byłoby np. KWC.
Ja filtrów chemicznych nie znosze i mi kompletnie nie pasują, ale nie powiedziałabym komus, że ma ich nie stosować. Skoro są dwa rodzaje ich to jest wybór i tyle.
nie mowie nikomu co ma stosowac, kazdy ma wlasny rozum. chcialam przedstawic zdanie porzadnego lekarza.jezeli ukonczylas medycyne to mozesz z nim dyskutowac. wspolczuje ze nie znalazlas lekarza, moja mama tez ma rozowaty i leczy sie u tego samego dermatologa co ja z calkiem dobrym skutkiem. zadne publikacje nie zastapia wiedzy doswiadczonego lekarza. skonczmy ta dyskusje.

acha, a svr 50 ecran teinte 100% mineral chyba jednak mnie zapycha . jest tez dosc ciezki. nie wyobrazam sobie codziennie sie nim smarowac
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując