Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-23, 09:25   #3994
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wiecie co, o 5 rano półprzytomna złożyłam zamówienie w S. Ale nie jedno, nie dwa, ani nawet nie trzy, tylko cztery... A to wszystko dlatego, że miałam kartę podarunkową ze zwrotu na prawie 900 zł Taka zachłanna byłam na te rzodkiewy
A tak na poważnie, to faktycznie złożyłam 4 zamówienia, ale pomyślałam sobie, że przyda mi się ta rzodkiewa, bo obdzielę nią trochę osób, w tym mnie Jedną dam mamie, drugą dam mojej świadkowej, która mi przy organizacji wesela dużo pomaga i do tej rzodkiewy coś jej dorzucę. A ostatnia rzodkiewa poleci do kuzynki, który za 3 tygodnie kończy 18 lat, do tego dam jej kartę podarunkową do S. klikniętą dzisiaj rano No i na handel nic mi nie zostanie, bo ze mnie taka handlara, że musiałabym dopłacić jeszcze, albo poprosić TŻ, żeby mi podlicytował cenę, co zazwyczaj kończy się tym, że on kupuje to co wystawiłam
A te wspaniałe zakupy to wszystko Wasza zasługa
zacne zakupy poczyniłaś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora